Proč s námi

Vsadili jsme na marketing. Může to znít příliš obecně, ale ve srovnání s firmami nabízejícími SEO, PPC, emailing, budování odkazů apod. vidíme za vším právě marketing. Bez znalosti marketingu nelze správně nastavit komunikaci se zákazníky a tudíž ani PPC nebo emailingové kampaně, o správném provedení webové prezentace nemluvě. Nezabýváme se jednotlivostmi, ale našim klientům poskytujeme komplexní služby. Díváme se na internetový marketing z nadhledu a bereme jej jako součást celkové marketingové strategie firmy, máme holistický přístup k marketingu.

V našem týmu jsou zkušení kolegové, také z řad zdravotně postižených, kteří se díky své motivaci stali odborníky ve své profesi.

Kvalitu našich služeb garantuje jeden ze zakladatelů společnosti, autor řady bestsellerů a přední odborník v internetovém marketingu, Viktor Janouch.

Jaký je přínos spolupráce s Responsio Services

  • široká nabídka služeb
  • zkušený tým profesionálů
  • schopnost najít řešení a přizpůsobit se požadavkům klientů

Ing. Lucie Richterová, spoluzakladatelka a jednatelka společnosti
Vystudovala Fakultu strojního inženýrství a Fakultu podnikatelskou VUT v Brně. Mezi lety 2000-2004 pracovala v časopise pro OZP Můžeš a časopise Bariéry v Nadaci Charty – Kontu Bariéry, poté pracovala jako ředitelka Nadace ČEZ (2005 – 2010). V roce 2011 organizovala v Praze 5 Týden neziskových organizací.

Kromě práce ve společnosti Responsio Services je ředitelkou obecně prospěšné společnosti Via Lucis Praha.

Ing. Viktor Janouch, Ph.D., spoluzakladatel a jednatel společnosti
Konzultant B2C i B2B projektů a autor řady bestsellerů o marketingu na Internetu (např. Internetový marketing - ComputerPress, 2014). Zabývá se také lektorskou činností (např. pro L´Institut Supérieur de Gestion International Business School - Francie) a v letech 2007-2014 vyučoval internetový marketing na Univerzitě Pardubice.